Koncert
TRZY DYCHY czyli ja Wam wszystko wyśpiewam!

TRZY DYCHY czyli ja Wam wszystko wyśpiewam!

W tym roku minęło 30 lat od mojego scenicznego debiutu. Trudno w to uwierzyć, bo „w sercu ciągle maj”! Tak piękna, młoda i zdolna jak dziś, nie będę już nigdy 😉 Dlatego postanowiłam spełnić swoje marzenie i zaprosić Was do jego realizacji.

Przez wiele lat wspierałam innych wykonawców wydając płyty, robiąc audycje radiowe i telewizyjne, organizując koncerty. Dziś to ja chciałabym wyśpiewać Wam wszystko co mi w duszy gra 🙂

Do udziału w jubileuszowym koncercie „TRZY DYCHY czyli ja Wam wszystko wyśpiewam” zaprosiłam Przyjaciół, z którymi przez 30 lat szczęśliwy los zetknął mnie na mojej muzycznej drodze.

Koncert odbędzie się w Warszawie ale będzie także retransmitowany w internecie dla moich Patronów. W czasie tego koncertu dojdzie do pięknego spotkania z wyjątkowymi Artystami, które zarejestrujemy audio i video, a następnie wydamy na płycie DVD.

Planowałam trasę koncertową w ważnych dla mnie miastach: w rodzinnym Koszalinie, w Słupsku – mieście mojego profesjonalnego debiutu, w Gdańsku, którym obecnie mieszkam oraz w Warszawie, której spędziłam 25 lat! Zaplanowane wcześniej daty ulegną zmianie w związku z pandemią, ale koncerty się odbędą. Jak tylko znane będą nowe daty będę informować 🙂

Bilety na wszystkie koncerty są do kupienia na kupbilecik.pl

Nie zdradzę Wam jeszcze kto będzie moim gościem, bo rozmowy nadal trwają i nie chciałabym zapeszać, ale powiem Wam na ucho, że jest szansa na spełnienie kilku muzycznych marzeń.

Dajcie się zaprosić na jubileusz Cioci Cytryny i zostańcie moimi Patronami!
Za każdą złotówkę serdecznie dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *